Styczeń-Marzec 2023

GMINNA DROGA KRZYŻOWA

W dniu 28 marca odbyła się, po raz drugi w takiej formie, Gminna Droga Krzyżowa, która wyruszyła z kościoła Parafii św. Brata Alberta w Sędziszowie i zakończyła się w kościele Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Sędziszowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację nabożeństwa oraz biorącym w nim udział. (29 III)

WIZYTACJA KANONICZNA

W niedzielę, 5 marca, odbyła się Wizytacja Kanoniczna naszej parafii, której dokonał Ks. Bp Jan Piotrowski – Ordynariusz Diecezji Kieleckiej. W ramach wizytacji Ks. Biskup wygłosił słowo Boże podczas każdej Mszy świętej. O godz. 11.30 odbyło się spotkanie Ks. Bpa Ordynariusza z przedstawicielami poszczególnych grup działających w naszej parafii.  O godz. 15.15 Ks. Bp Jan Piotrowski nawiedził Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Sędziszowie. Wizytacja Kanoniczna zakończyła się Mszą św. o godz. 16.00 podczas której Ks. Biskup Jan Piotrowski udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.  13 III (Zobacz galerię...)

TVP POLONIA w Sędziszowie

Przeżyjmy to jeszcze raz /link do Mszy św.  https://www.youtube.com/watch?v=B6j9MZxeeP8

W najbliższą niedzielę, 5 marca 2023 r. - w II Niedzielę Wielkiego Postu - Niedzielę „Ad Gentes o godz. 13.00 Biskup Kielecki Jan Piotrowski będzie sprawował Mszę św. w kościele św. Piotra i Pawła w Sędziszowie. Eucharystia będzie transmitowana przez TVP Polonia.

XII KONCERT KOLĘD

To już po raz XII odbył się w naszym kościele koncert kolęd, którego organizatorami byli Radni z terenu naszej Gminy i Parafii. Dziękujemy Występującym Kapelom, Zespołom oraz Solistom za piękne wykonanie kolęd i pastorałek. Wystąpili: Zespół ORION, KGW z Rożnicy z Leszkiem Wawrzyłą, Kapela Edwarda Goli z solistami ks. Dominikiem Kostonem i Leszkiem Wawrzyłą oraz Kapela HELIOS. Dziękujemy ks. Dominikowi Kostonowi i jego ekipie za piękną dekorację światłami koncertu. Już czekamy na przyszły rok... (29 I). Zobacz Galerię...

KONCERT LAUREATÓW

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00, w naszym kościele, odbył się koncert laureatów XV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Z aniołami zaśpiewajmy...”. Gratulujemy występującym i organizatorom! (22.01)